Ak, vēl viena lieta-vai es minēju, ka vēl labāk ir iegādāties viņai apakšveļu, kad tā nav domāta īpašam gadījumam? Vienkārši apakšveļa viņas priekam (un Jūsu).

Ja Jums ir ļoti iekārojams un pilnīgs ķermenis, ko Jūs vēlaties izmantot savā labā (kā arī sava partnera labā, protams), Jūs varat izvēlēties lateksa apakšveļu! Lateksa veļa neapšaubāmi ir pievilcīga un pilnībā pieguļ Jūsu ķermeņa formai, tādējādi, ja Jūs vēlaties izrādīt savu ķermeni, nekas neizdarīs to labāk kā latekss.

Tā kā šī veļa ir izveidota no lateksa, to ir grūtāk uzvilkt, vai, citiem vārdiem sakot, uzvilkšana var aizņemt nedaudz vairāk laika, bet ticiet man, kad es saku, ka tā noteikti ir tā vērta!

Apakšveļas kā vizuāli skaistas veļas dizains tika izstrādāts deviņpadsmitā gadsimta beigās. Sieviete Dafa Gordona no Lucilas izveidoja populāro apakšveļu, kas neiesprostoja sievietes tik ļoti kā tā laika korsetes.

Plus izmēra veļa ir apakšveļa, kas ir lielāka izmēra nekā parastā apakšveļa, un nodrošina atbalstu lielākiem izmēriem un piešķir formu pilnīgam ķermenim.

Ir interesanti atzīmēt, ka plus izmēra sieviešu apakšveļas piedāvājums ir praktiski eksplodējis.  Pirms tam, atrast sieviešu apakšveļu pilnīgākām formām bija gandrīz neiespējami, bet tagad ir vairāki mazumtirgotāji, kuri īpaši rūpējas par šo iedzīvotāju daļu. Kamēr ceturtais izmērs joprojām tiek uzskatīts par skaistuma etalonu, mūsdienās tiek atzītas arī pilnīgākas formas. Apakšveļas dizaineri pamazām, bet pārliecinoši saprot, ka plus izmēra sievietes ir augošs intīmo apģērbu tirgus un pieņem izaicinājumu izgatavot veļu arī pilnīgākām formām.

Tas, kas bieži attur lielāko daļa sieviešu no izskatīšanās un jušanās labi savā apģērbā, ir to izmērs. Viņas domā, ka skaistas un seksīgas drēbes ir tikai dāmām ar tievu ķermeni. Bet, patiesībā viņas kļūdās. Šodien, plus izmēra sievietes var piepildīt savus sapņus un izskatīties skaisti un justies labi ar plus izmēra apakšveļu, kas pieejama internetā.

Tādējādi, plus izmēra sievietēm vairs nebūtu problēmu justies un izskatīties lieliski.