Neviens nezina, kas notiks rīt. Situācija, kad nepieciešama papildus nauda, var rasties jebkurā laikā. Naudas aizdevumi ir paredzēti, lai palīdzētu cilvēkiem, kas iestrēguši vidū starp naudu un vajadzībām. Ar ātrajiem aizdevumiem ikviens var izmantot naudu, lai apmierinātu pēkšņas vajadzības.

Šeit ir daži priekšnosacījumi, kuriem aizņēmējam ir jāatbilst:

o Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim, vai nepilsonim ar pastāvīgo uzturēšanās atļauju;

o Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam;

o Pieteikuma iesniedzējam ir nepieciešams derīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām;

o Pieteikuma iesniedzējam ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem;

o Pieteikuma iesniedzējam būs nepieciešams pastāvīgs mobilā tālruņa pieslēgums.

Šie aizdevumi nodrošina ātru pieeju naudai un atrisina finanšu krīzes cilvēkiem, kuri vēlas naudu steidzamām vajadzībām. Tūlītējam finansiālam atbalstam piesakieties šiem aizdevumiem un padariet neiespējamos maksājumus par iespējamiem. Naudas aizdevumus var viegli iegūt, izmantojot tikai vienu SMS, kas ir labākais un ērtākais veids kā tikt pie naudas. Naudu var iegūt 15 minūšu laikā pēc aizņēmēja iesnieguma nodošanas un tā tiek tieši pārskaitīta uz iesniedzēja bankas kontu.

Kādēļ pieteikties SMS kredītam?

Mērķi, kam šo summu var izmantot ir neskaitāmi, piemēram, mājas renovācija, kāzas, ceļošana, parādu konsolidācija, kredītkartes nodevas, auto remonts, maksa skolā vai augstskolā, pārtikas rēķini, slimnīcas rēķini, medicīniskie izdevumi, elektrības rēķini u.c. Summa, ko aizņēmējs var iegūt, svārstās no 5 LS līdz 2000LS, ar elastīgu atmaksas termiņu un vieglu atmaksu. Šī summa tiek nodrošināta aizdevējam, pamatojoties uz tā ienākumiem un atmaksas spēju. Tā kā naudas aizdevumi ir īstermiņa, to summa ir neliela un paredzēta īstermiņa lietošanai. Nodrošinājums šim aizdevumam nav nepieciešams. Tātad aizņēmējs var izmantot priekšrocības, nesniedzot nodrošinājumu.

Kā atmaksāt SMS kredītu?

SMS kredītu atmaksāt ir ļoti ērti un vienkārši, Jūs to varat izdarīt mājās izmantojot internetbanku, vai arī doties uz kādu no Latvijas banku filiālēm un veikt maksājumu.

Ja Jums ir radušās kādas citas neparedzētas finanšu grūtības un Jūs nevarēsiet laicīgi veikt kredīta atmaksu noteiktajā termiņā, tad viss, kas nepieciešams ir pieteikties kredīta atmaksas pagarinājumam.