Ir daudz pieredzējušu aizdevēju, kas piedāvā kredītus bez ķīlas. Šādus aizdevējus var viegli atrast internetā, bet cilvēkiem vajadzētu arī paveikt dažus sagatavošanās pasākumus, pirms pieteikšanās kredītam.

TV

Kredīti bez ķīlas nepakļauj aizņēmēju lielam riskam. Aizdevēji apstiprina kredītu, nepieprasot ķīlu, tādēļ cilvēkiem nav par to nav jāuztraucas. Taču tā kā aizdevējs apstiprina kredītu tikai uz aizņēmēja uzticamības pamata, maksātspēju un kredītvēsturi, viss, par ko aizņēmējam būtu jāuztraucas, ir pārliecināt aizdevēju par savlaicīgu un drošu kredīta atmaksu.

Aizdevēji parasti apstiprina kredīta summu robežās no 50 līdz 5000, atkarībā no ienākumiem un atmaksas spējas. Neliels trūkums ir tas, ka aizdevēji iekasēs augstāku procentu likmi par kredītiem bez ķīlas. Bet aizņēmējs var iegūt salīdzinoši zemāku procentu likmi plaši salīdzinot dažādus aizdevēju piedāvājumus. Lai vēl vairāk samazinātu risku, aizdevējs var apstiprināt kredīta summu pret papildus galvojumu. Parasti aizdevēji apstiprina kredītu bez ķīlas, pamatojoties uz pašreizējo atmaksas spēju un kredītvēsturi.