Šī ir informatīva lapa, kurā ir dažādi raksti un video par interneta pieslēgumiem, interneta provaideriem un visu pārējo, kas saistīts ar internetu un tieši internetu Latvijā.

Interneta pieslēgums

Internets ir publiski pieejama vispasaules savstarpēji saslēgtu datortīklu sistēma. Pateicoties interneta pieslēgumam nēs varam šērfot, čatot, sarakstīties, iepirkties un nu jau arī mācīties neizejot no mājas. Pēc vairākiem pētījumiem var secināt, ka interneta pieslēgums ir viena no galvenajām sastāvdaļām, kā arī cilvēki ir gatavi atteikties no daudz kā – tikai ne no interneta.

Optiskais internets

Optiskais internets jeb nākotnes tīkls ir ātrākais un labākais interneta pieslēgums Rīgā un visā Pasaulē. Optiskais internets spēj piedāvāt tādu interneta ātrumu, kādu līdz šim nevarēja izspiest no dsl, radio, bezvadu u.c.. interneta pieslēgumiem. Tehnoloģijām attīstoties ir nepieciešams jaudīgāks internets, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt interneta sniegtās priekšrocības. Un vispār pateicoties optiskajam internetam Latvija ir ierindota Pasaules topā pēc interneta ātruma.

Interneta provaideri

Interneta provaiders jeb interneta pakalpojumu sniedzējs ir organizācija, kas nodrošina lietotājiem piekļūšanu internetam, tautā pazīstams, kā – provaiders! Provaideri ir daudzi un dažādi. Viens provaiders piedāvā tikai bezvadu internetu, otrs piedāvā dažādus interneta pieslēguma veidus, lai klients varētu izvēlēties sev piemērotāko. Arī Latvijā interneta provaideri ir ļoti daudz. Rīgā vien ir tuvu 100. Tas varētu būt pat labi, jo pateicoties lielajai konkurencei tiek piedāvāts lēts internets un dažādas akcijas, kā rezultātā iespējams ietaupīt uz interneta pieslēgumu.