Tas pats Un tagad raksts, kura nosaukums ir Tas pats optiskais internets vai arī tas pats ātrais optiskais internets.

Optiskais internets ir ātrs internets, optiskais internets ir kvalitatīvs internets un protams optiskais internets ir arī lēts internets. Gala rezultātā sanāk, ka tas ir superīgs internets pieslēgums, jo par vienu cenu tiek piedāvāts pakalpojums, kuram vajadzētu izmaksāt veselu bagātību, bet tas tā nav, jo Lattelecom optiskā interneta cena iepriecina.

Lattelecom interneta lietotāji saņem unikālu optiskā interneta pieslēgumu, jo optiskā interneta vads, kabelis vai sauciet vēl kā vien gribat tiek nogādāts līdz pat klienta dzīvoklim, ja tas tiktu nogādāts līdz daudzdzīvokļu mājai, tad piemēram, ja tavā mājā būtu trīs lietotāji, tad interneta pieslēgums tiktu izdalīts uz visiem, kas protams samazinātu interneta ātrumu. Latvijā daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji interneta vadu pievelk tikai līdz mājai, kā rezultātā internets tiek izdalīts uz visiem šīs mājas interneta lietotājiem. Tas arī izskaidro, kāpēc daudziem interneta pakalpojumu sniedzējiem nav minimālais garantētais interneta ātrums. Lattelecom mājas lapā ir gan minimālais garantētais lejupielādes, gan minimālais garantētais augšupielādes ātrums. Tas laikam tāpēc, ka Lattelecom var garantēt lielu minimālo interneta ātrumu.

Cik zināms Lattelecom piedāvājumā ir vairāki optiskā interneta plāni, kas klientam ļauj izvēlēties sev piemērotāko optisko internetu. Interneta plāni atšķiras ar interneta ātrumu. Lietotāji ir daudz un dažādi un visiem, piemēram, nav nepieciešams optiskais internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/s. Cik dzirdēts, tad populārs optiskā interneta plāns ir optiskais internets līdz 100Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt filmas, mūziku un citus smagus failus pāris minūtēs vienlaikus klausoties radio bez aizķeres, spēlējot onlaine spēles bez lagiem, lasot ziņas vai darot ko citu bez jebkādām problēmām, jo Lattelecom optiskais internets dod šādu iespēju. Lattelecom optiskais internets ar ātrumu līdz 100 Mbit/s ļauj izbaudīt internetu pilnā mērā, bet prasīgākiem lietotājiem ieteiktu aplūkot interneta plānu optika 4, kas piedāvā interneta ātrumu līdz 200Mbit/s vai piemēram, mājas komplektu VIP, kura interneta ātrums ir 500Mbit/s.