Vēlamies Jūs iepazīstināt ar negodīgām darbībām, kuras mēdz piekopt neuzticami aizdevēji.

Mežonīgie procenti.

Kredīts Internetā, salīdzinot ar parasto aizņēmumu bankā, ir ērtāks, ātrāks, ar vieglākiem un elastīgākiem nosacījumiem. Tomēr jāatzīmē arī medaļas otra puse – augsta procentu likme. Diemžēl, dažkārt tā var sasniegt pat 700% no visas aizņēmuma summas. Tāpēc, pirms aizņemieties, salīdziniet visu potenciālo aizdevēju piedāvājumus un, ja iespējams, mēģiniet sarunāt arī atlaidi.

Pagarināšana.

Ja cilvēks nav spējīgs atdot paņemto summu, bieži vien aizdevējs piedāvā pagarināt kredītsaistības. Diemžēl tas nereti ietver milzīgus procentus, kas vēl vairāk var iedzīt Jūs parādā. Tāpēc, pirms aizdevējs mēģina Jūs apvārdot ar saldiem solījumiem, atcerieties šo!

Lamatas.

Gadās, ka pieteikums kredītam netiek apstiprināts, tāpēc klients ir spiests ņemt mazāku summu. Tomēr gadās, ka ar to nepietiek, un aizņēmējs vēršas pie aizdevēja, lai palielinātu kredīta apjomu. Viss it kā būtu labi, taču beigās izrādās, ka par šo pakalpojumu jāmaksā papildus summa, par ko aizņēmējs netiek informēts mutiski un šī informācija parasti ir iekļauta līgumā ar īpaši maziem burtiem.

Soda nauda.

Ja klients nevar atdot naudu norunātajā termiņā, aizdevējs ir tiesīgs uzlikt aizņēmējam soda naudu. Taču bieži vien noteiktā summa var pārsniegt pat ceturtdaļu no visa kredīta apjoma! Tādā veidā aizņēmējs nokļūst apburtajā lokā, kas var pamatīgi iedragāt gan maciņu, gan radīt juridiskas rakstura problēmas. Tāpēc aizņēmējam pilnībā jānodrošinās, ka viņš varēs atdot naudu paredzētajā datumā.

Lai gan kredīts Internetā ir privāts, šīs industrijas darbību lielā mērā regulē valsts, kas aizņēmuma ņēmējam ir kā drošības garantija un arī izdevīgi, jo valdības noteiktie likumi un ierobežojumi aizliedz aizdevējam noteikt neadekvāti augstas procentu likmes.

Aizņemieties ātro kredītu tikai no salīdzināšanas vietnēm, lai neaizņemtos no negodīgiem aizdevējiem. Populāras salīdzināšanas vietnes: zuz.lv un comparo.lv!