Prātīgi ir arī salīdzināt procentu likmes, ko sniedz dažādi naudas aizdevumu sniedzēji.

Pirmais solis ir atrast uzņēmumu, kas piedāvā naudas aizdevumus. Nākamais solis ir aizpildīt veidlapu. Tajā būs nepieciešams ievadīt identificējošu informāciju, piemēram, vārdu, adresi un tālruņa numuru. Daudzās veidlapās būs vajadzīgs arī personas kods un cita pamata informācija. Šī informācija netiek pārdota citiem un tiek izmantota klientu identifikācijai.

Citi nepieciešamie lauki parasti ietver nākamo divu algu datumus, bankas maršrutēšanas numuru, bankas konta numuru un darba devēja informāciju. Tālrunis kontaktiem un darba devēja adrese ir tipiski jautājumi šādās veidlapās. Klientam arī būs nepieciešams norādīt prasīto naudas summu. Parasti maksimālais aizdevuma summas daudzums ir no nedēļas ienākumu trešdaļas līdz pusei.

Kad naudas aizdevums ir apstiprināts, aizņēmējam būs nepieciešams elektroniski parakstīties, piekrītot aizdevuma noteikumiem un atmaksas datumam. Šī procesa veikšana ir daudz ērtāka nekā došanās uz aizņēmēja apkalpošanas vietu un gaidīšana rindā. Iesniedzējs var aizpildīt veidlapas viņam vai viņai labākajā laikā. Parasti, ja veidlapu aizpilda pēc parastā darba laika, tā tiks apstrādāta nākamajā dienā.

Tomēr daži aizdevumu procesori apstrādās pieteikumu iespējami īsā laikā, neatkarīgi no diennakts laika. Daži uzņēmumi noguldīs līdzekļus jūsu bankas kontā tikai 15 minūšu laikā. Citi to izdarīs pat ātrāk. Tas ir atkarīgs no uzņēmuma politikas un izmantotā pieteikšanās procesa.

Vēl viens iemesls, lai izmantotu šo vienkāršo pieteikšanās procesu, nevis iešanu uz apkalpošanas vietu, ir tas, ka tā tiek ietaupītas degvielas izmaksas. Cilvēki, kuri dzīvo attālos rajonos redzēs šajā punktā vairāk izdevīguma nekā tie, kuri dzīvo netālu no aizdevēja biroja.