Lattelecom lielais komplekts, kas sevī ietvar Internetu, Televīziju un mājas telefonu.

Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums, kas ir optiskais internets. Katrs klients saņem unikālu interneta pieslēgumu. Internets par saprātīgu cenu.

Interaktīvā televīzija, kas ir vienīgā TV Latvijā ar 95 populārākiem TV kanāliem, video nomu ar vairāk nekā 500 filmām, TV pārraižu arhīvu, TV raidījumu ierakstīšanu un attīšanu uz sākumu, TV programmu, kā arī valodas un subtitru izvēli.

Mājas telefons – tas nozīmē zemākus tarifus un visas mūsdienīgās iespējas sazināties, uzzināt un izklaidēties. Ierīkojot Mājas telefonu, Tu varēsi piezvanīt, vienai līnijai pieslēgt vairākus telefona aparātus, to skaitā radiotelefonus, nosūtīt un saņemt faksa ziņojumus, ierīkot un lietot internetu, kā arī izmantot dažādus papildu iespējas, piemēram, numura noteicēju.

Lattelecom Tev piedāvā:

Internetu, kas nodrošina ātrumu līdz 200 Mbit/s.

Interaktīvo televīziju, kas ir vienīgā TV Latvijā ar 95 populārākiem TV kanāliem, video nomu ar vairāk nekā 500 filmām, TV pārraižu arhīvu, TV raidījumu ierakstīšanu un attīšanu uz sākumu, TV programmu, kā arī valodas un subtitru izvēli. Tagad arī tev ir iespēja pašam veidot savu unikālo TV programmu un skatīties, ko vien vēlies!

Neierobežotas sarunas Lattelecom tīklā – vari zvanīt saviem draugiem un tuviniekiem, cik bieži vēlies, kaut vai katru dienu, un nesteidzīgi pārrunāt visu, kas svarīgs. Vairs nav jāraizējas par rēķina lielumu, jo Mājas komplekta abonēšanā ietverta gan maksa par telefona līniju, gan neierobežots sarunu daudzums Lattelecom tīklā.