Dažreiz cilvēkiem ir nepieciešams patēriņa kredīts un tas nav nekas apkaunojošs. Ja Jūs meklējat naudu, lai veiktu mājokļa remontu, varbūt veiktu kādu vērtīgu pirkumu, piemēram, iegādātos platekrāna TV, Jums ir nepieciešams apskatīt to, kādu finansējuma veidu Jūs varat iegūt no aizdevēja. Dažreiz kredītiem var būt ļoti augstas cenas, bet citreiz patēriņa kredīts var nodrošināt Jūs ar labākajām iespējām ietaupīt tik daudz naudas, cik vien iespējams.

Dažreiz cilvēki izmanto patēriņa kredītus parādu atmaksai. Tā parasti nav laba ideja. Ja esat nolēmis veikt parādu atmaksu, Jums vajadzētu vērsties pie parādu konsultanta, jo tie pārliecināsies, ka līdzekļi, kas tiek Jums aizdoti, tiešām sasniedz mērķi, kam tie ir paredzēti, piemēram, lai nomaksātu vairākas citas finanšu saistības un Jūs nekad faktiski neiegūsiet naudu savās rokās.

Tāpat ņemiet vērā, ka procentu likme patēriņa kredītam ir mazāka, dažkārt ievērojami zemāka par procentu likmi, ko Jūs varētu maksāt par tipisku kredītu, jo īpaši kredītu bez ķīlas.