Kredīti, kas ir ātrie kredīti un tos protams arī pazīst, kā super ātros kredītus internetā. Citas iesaukas ir tādas, kā sms kredīts, ātrais aizdevums un tamlīdzīgi, bet īstais ītermiņa aizdevuma nosaukums ir ātrais kredīts.

Ātros kredītus Latvijā piedāvā aizņemties vairākas kompānijas. Pirms izmantot, kādas kreditēšanas kompānijas pakalpojumus ir jānoskaidro, kurš piedāvā aizņemties ar visizdevīgākajiem nosacījumiem jeb tas kas piedavā viszemākās procentu likmes jeb komisijas maksu par kredīta izmantošanu. Cik zinu, tad ļoti izdevīgi ātrie kredīti internetā ir no smscredit, kas arī pirmajā reizē par kredīta izmantošanu procentus un citas komisijas nepiemēro. Saprotamākā valodā tas nozīmē, ka pirmais kredīts ir bez maksas, bet otrais, trešais un visi pārējie būs par ļoti izdevīgām cenām. Tātad pirmais kredīts bez maksas un katrs nākamais par simbolisku samaksu.

Tas arī viss ko gribēju uzrakstīt. Vēl tikai jāpiesviež, ka pirms aizņemšanās ir jāizvērtē savas spējas atmaksāt ātro kredītu. Tātad aizņemies atbildīgi un esi atbildīgs vērtējot savas spējas atmaksāt sms kredītu, kas ir ātrais kredīts internetā un tamlīdzīgi, kā jau iepriekš minēju.