LatsĀtrie kredīti internetā bez ķīlas un galvojuma ir atmaksājami vairākos veidos. Tos iespējams atmaksāt divos veidos. Atmaksā kredītu uzreiz vai atliec kredīta atmaksu izmantojot papildpakalpojumu – atlikt kredīta atmaksu.

Ja kredītu varēsi atdot paredzētajā termiņā, nākamreiz kredīta noteikumi Tev būs izdevīgāki, jo tie ir ātri un izdevīgi ātrie kredīti. Ja kredītu atmaksāsi noteiktajā laikā, tad varēsi paņemt līdz 250 Ls (atkarībā no aizdevēja)  un jau trešajā reizē līdz 300 Ls vai vairāk latiem (atkarībā no aizdevēja). Katru nākamo kredītu var saņemt nogaidot 7 dienas. Tas nozīmē, ka kredītu varēs saņemt vai arī lielāku kredītu varēsi aizņemties, kad būs pagājušas 7 dienas kopš iepriekšējā aizdevuma atdošanas.

Otrs variants ir atmaksāt vēlāk jeb atlikt kredīta atmaksu līdz 30 dienām. Kredīta pagarinājums Tev ir jāveic vēl pirms pienākušas kredīta atdošanas termiņa beigas. Par veiksmīgu kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu Tevi informēs, nosūtot SMS. Pagarināt kredīta atmaksas termiņu var par 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Kredīta atmaksu Tu drīksti pagarināt tik reižu, cik vēlies, ja vien neesi pārkāpis kredīta līguma nosacījumus.