Vēlaties iemācīties HTML, XML vai programmēšanas valodu? Visā internetā ir pieejamas bezmaksas konsultācijas, kas tikai gaida, kad tās izmantosiet.

Tagad, ar Jūsu interneta pieslēgumu Jūs varat sērfot labāk nekā jebkad agrāk. Iespējams, esat nolēmis uzstādīt mājas tīklu? Jūs pat varētu apsvērt VoIP(Voice over Internet Protocol) Jūsu tālruņa pakalpojumam un faktiski samazināt platjoslas interneta pakalpojumu izmaksas, ietaupot naudu par Jūsu ikmēneša telefona rēķiniem!

Jūs sagaida tik daudz vairāk iespēju

Izmantojot pašreizējās tehnoloģijas, lielākā daļa šobrīd ir sasniegušas maksimālo robežu, uz ko viņu pašreizējā interneta infrastruktūra ir spējīga. Tomēr aizstāt telekomunikāciju infrastruktūru valstī, lai uzlabotu interneta ātrumu, ir daudz grūtāk, nekā var likties, bet, lai sasniegtu ātrāko iespējamo ātrumu šobrīd, ir nepieciešams optiskā kabeļa pieslēgums. Pētījumi rāda, ka faktiski var būt iespējams izmantot esošās elektropārvades līniju, lai nosūtītu datus, tomēr ir dažas problēmas, kas jāpārvar, ja šis būs nākotnes interneta komunikācijas veids.

Kā izvēlēties pieslēgumu

Otrs svarīgs faktors ir pakalpojumu pieejamība. Lai gan lielākā daļa mājokļu izmanto vietējos tālruņa pakalpojumus, ne katra tālruņa līnija ir aprīkota ar DSL pakalpojumu. Tāpat, pat ja Jums jau ir instalēta kabeļtelevīzija, ne visi kabeļu tīkli spēj nodrošināt pieslēgumu. Ja Jūs dzīvojat atsevišķos lauku vai attālos rajonos, iespējams, ka DSL pakalpojumi nav pieejami Jūsu teritorijā. Tādā gadījumā, Jums būtu jāapsver cita interneta pieslēguma ierīkošana.

Atrast interneta pieslēgumu nav nemaz tik viegli. Lietotāji parasti izvēlas slēgt līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem, ja tie dzīvo konkrētajā adresē mazāk nekā vienu gadu, vai, ja interneta pārklājums nav tas labākais. Tomēr šāda platjoslas pieslēguma iegūšanai ir nepieciešams laiks un pūles.

Salīdzinot ar citiem ievērojamiem  interneta piegādātājiem, kas lietotājiem piegādā standarta piedāvājumus, pastāv ļoti maz piegādātāju, kas sniedz šāda veida paketes un tās ir par augstāku maksu.

Pārlūkojiet viņu mājas lapas, lai iegūtu priekšstatu par tīkla pārklājuma zonām. Lai to izdarītu, Jums būs nepieciešams vienkārši ievadīt adresi, lai saņemtu sīkāku informāciju. Informāciju var iegūt arī izmantojot salīdzināšanas vietnes, bet ne katram IPS (interneta pakalpojumu sniedzējs). Lietotājiem nepieciešams apmeklēt pietiekami daudz mājas lapu, lai gūtu pietiekamas zināšanas un sapratni par platjoslas piegādātāja koncernu, pirms lēmuma pieņemšanas.

Pirms līguma noslēgšanas ar platjoslas pakalpojumu sniedzēju, pārliecinieties, uz cik ilgu laiku darījums ir spēkā. Tas var likties diezgan skaidrs noteikums visiem. Tomēr, ja lietotājs izvēlas darījumu uz vienu mēnesi vai ilgāk, platjoslas pakalpojumu sniedzējiem būtu pienākums sniegt paziņojumu iepriekš.