Greencredit ir kredīta kompānija Latvijā, kas izsniedz ātros kredītus internetā bez ķīlas un galvojuma pāris minūtēs. Ātrais kredīts no Greencredit iespējams līdz 200 latiem un ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Laiks, kādā Greencredit sola izsniegt ātro kredītu internetā ir 10 minūtes.

Greencredit ātrais kredīts bez ķīlas, kas piedāvā paņemt kredītu pāris minūtēs. Greencredit ātrais kredīts ir ātrais palīdzības risinājums, kad vajag aizdevumu un tieši ātru aizdevumu. Lai pieteiktos jeb paņemtu ātro kredītu nepieciešams reģistrēties, kā jau tas ir pieņemts, tad jāpārskaita viens santīms uz Greencredit kontu, pēc tam Greencredit atsūtīs sms, lai kredītņēmējs varētu vienkārši autorizēties sistēmā. Un tad var vienkārši divos veidos aizņemties ātro kredītu. Pirmais variants ir nosūtot sms, bet otrais ir izvēloties turpat Greencredit mājas lapā.

Greencredit piedāvā aizņemties ātro kredītu no 25 latiem līdz 200 latiem. Summas, kādas var aizņemties ir 25 lati, 50 lati, 75 lati, 100 lati, 125 lati, 150 lati, 175 lati un 200 lati, bet termiņš uz kādu var aizņemties ātro kredītu ir 5 dienas, 7 dienas, 10 dienas, 14 dienas, 21 dienas un 30 dienas. Tātad pie Greencredit iespējams aizņemties ātru kredītu no 25 līdz 200 latiem uz termiņu no 5 līdz 30 dienām bez ķīlas, bez galvojuma un bez papildus komisijas maksām. Pirmajā reizē var aizņemties līdz 100 latiem. Ja kredīts tiek laicīgi atdots un netiek pārkāpti līguma nosacījumi, tad otrajā reizē var aizņemties līdz 150 latiem un sākot ar trešo reizi līdz 200 latiem.

Lai saņemtu ātro kredītu nedrīkst būt parādnieku reģistros un kavētas kredīta atmaksas, kas ļoti nepatīk ātro kredītu izsniedzējiem. Vēl jau ir tāda lieta, kad ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam un protams jābūt kontam, kādā no Latvijas bankām un mobilam aparātam ar jābūt. Šīs ir tās lietas, kuras ir prasītas, lai varētu uzsākt zemo startu jeb varētu aizņemties ātro kredītu internetā bez ķīlas, bez galvojuma no greencredit pāris minūtēs.

Tātad, lai tiktu pie aizdevuma ir jāreģistrējas mājas lapā, tad ir jāautorizējas, kas ir nākošais pēc reģistrācijas. Autorizācija ir ienākšana mājas lapā, kā reģistrētam lietotājam ievadot niku un paroli. Un tad jau trešais solis, kurš ļauj izvēlēties nepieciešamo summu un atmaksas termiņu. Kad viss ir izdarīts , tad tikai atliek gaidīt, kad ātrais kredīts internetā nonāks bankas kontā. Ātrām idejām nepieciešams ātrais kredīts.

Pirms ķeries klāt kredītu anketai un reģistrācijai mājas lapā, lai pēc tam varētu saņemt ātro kredītu, izvērtē savas spējas un iespējas to atdot un atmaksāt laikā, lai arī turpmāk varētu aizņemties ātro kredītu internetā. Iespējams Tev ir draugs vai kaimiņš, kas var aizdot kredītu bez procentiem. Vēl ir iespēja aizņemties no SMScredit, kas pirmajā reizē piedāvā kredītu bez procentiem un komisijas maksas. Tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņemsies. Tas ir labi pazīstamais pirmais kredīts bez maksas no SMScredit.