Viena no galvenajām atšķirībām starp abiem ir pieteikšanās process. Lai pieteiktos regulārajiem aizdevumiem, piemēram, tiem, ko piedāvā bankas, Jums ir nepieciešams personīgi apmeklēt banku vai finanšu iestādi. No otras puses, finanšu iestādes, kas piedāvā algas dienas aizdevumus, aizdevuma pieteikumus apstrādā tiešsaistē. Viss, kas Jums jādara, ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa, jānosūta prasības caur internetu, un finanšu iestāde Jūsu pieteikumu uzreiz apstrādās.

Apstiprināšanas process

Tā kā aizdevuma pieteikums tiek aizpildīts tiešsaistē, Jūs varat sagaidīt ātru aizdevuma apstiprināšanu. Parasti regulāro aizdevumu pieteikumi tiek apstiprināti 3-5 darba dienu laikā, atkarībā no aizdevēja. Apstiprināšanas process var aizņemt pat nedēļas vai mēnešus, atkarībā no tā, cik daudz Jūs plānojat aizņemties. No otras puses, ātro kredītu apstiprināšanas process aizņem tikai mazāk nekā 24 stundas. Pēc tam, kad aizpildāt pieteikuma veidlapu aizdevēja mājas lapā, viss, kas Jums jādara, ir jāgaida paziņojums 24 stundu laikā par to, vai Jūsu kredīta pieteikums ir apstiprināts vai nav. Daži aizdevēji pat apstiprina aizdevumu pieteikumus mazāk nekā divu stundu laikā.

Apstiprinājuma reitings

Ātro kredītu pieteikumu apstiprinājumu reitings ir salīdzinoši lielāks nekā cita veida aizdevumiem. Tas ir tāpēc, ka ir tikai viena liela prasība, kas Jums ir jāievēro, ja Jūs vēlaties iegūt šādu aizdevumu, un tā ir Jūsu spēja maksāt.

Kamēr Jūs varat pierādīt, ka Jūs varat atmaksāt savu aizdevumu, ka Jūs esat vismaz 18 gadus vecs, un, ka Jums ir aktīvs bankas konts, Jūs visticamāk varat iegūt ātru apstiprinājumu. Pēc tam, kad kredīta pieteikums ir apstiprināts, līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu bankas kontu.